KONST / Litografier / Färglitografier 13557112
nr 1355 7112
Frédéric Iriarte
(f. 1963)
Färglitografier, 4 st, Frédéric Iriarte (f. 1963), 80 & 120 -upplaga, signerad, oramade lösa blad, bladets mått: 35x25 - 50x35 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:22:41
19/10 13:11:47
500 kr
19/10 18:17:41
19 okt